Автор Тема: «Пільгові» Закони на першочергове влаштування у дошкільний заклад.  (Прочитано 12186 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Svet/lana

 • Гість
Велике прохання переглянути вказані «пільгові» Закони. Чітко роз’яснити та внести зміни до Програми, які діти мають саме на першочергове влаштування у дошкільні заклади. Як бути дитині  батьків які не є працівниками міліції які користуються пільгами, не входять до особистого складу ДПН які користуються пільгами … 

pdv

 • Гість
Все льготные группы описанны на https://reg.isuo.org/benefits. (Указаны в соответствии с действующим законодательством)
Если какая-либо категория не учтена, прошу привести нормативный документ в котором она учтена. Все дополнения должны нести под собой нормативную базу.

Svet/lana

 • Гість
Щодо п. 4  статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», ст. 49 Закону «Про прокуратуру», чітко передбачено діти мають право саме на першочергове влаштування у дошкільні заклади.
  Закон України «Про міліцію», Закон «Про держану кримінально-виконавчу службу України»,Закон «Про пожежну безпеку» не передбачає цього, є тільки пільги при влаштуванні….  які?

saa

 • Гість
Уточните, пожалуйста более детально Ваш вопрос.

Svet/lana

 • Гість
Щодо пільгової групи Законів, доцільно залишити саме ті Закони де прописано поняття першочергового влаштування дітей у дошкільні заклади.

saa

 • Гість
Все льготные категории представлены, согласно действующему законодательству.
Среди льготных категорий установлен свой порядок.

yuliyas2014

 • Гість
Подскажите, пожалуйста, имеет ли право на первоочередное зачисление ребёнок, отец которого является пенсионером МВС (согласно ст. 22 Закона Украины "Про милицию), так как в законе написано, что "Працівники міліції користуються пільгами при ... влаштуванні дітей  у  дошкільні
заклади ... у порядку, передбаченому законодавством України" и что "За  працівниками  міліції,  звільненими  зі  служби за віком, хворобою або вислугою років, зберігається право на пільги згідно з
цим Законом." И если имеет право, то какие документы необходимо предоставить?


sea

 • Гість
Добрый день
Льготу перечислены в соответствующей вкладке на портале https://reg.isuo.org/benefits.
При создании заявки указывается категория льгот, тип документа указывающий на льготу, его номер, дата выдачи и электронная копия. Если необходимо уточнить подаваемые документы - обратитесь к ответственным в детском садике.

Askela

 • Гість
Добрий день! Підкажіть будь ласка, чи можливо отримати пільгу як у Вінницькій області (діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку, якщо одна дитина відвідує даний ДНЗ) у м. Запоріжжя?

sea

 • Гість
Доброго дня
Щоб дізнатись стосовно подробиць про пільги - Вам потрібно звернутись до відповідальних у відділу освіти. Окрім пільг, які перелічені на порталі https://reg.isuo.org/benefits, у областях можуть бути внесені додаткові пільги, і вони у різних областях можуть не співподати. Які саме пільги у Вашій області - Вам зможуть відповісти лише у відділі освіти (або садочку).

ulyasi4ek

 • Гість
Подскажите пожалуйста, а почему в категории льгот нет переселенцев?

sea

 • Гість
Добрый день
На портале reg.isuo.org/ записаны общие действующие льготы. Детальнее о льготах уточняйте в садике, или в отделе образования.