Автор Тема: Українська мова в листах!!!  (Прочитано 4189 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sooo

• Гість
Українська мова в листах!!!
« : 16 Жовтень 2013, 22:42:19 »
Шановні розробники, в світлі останніх подій на вас сипляться всі шишки, але дозвольте і мені кинути камінь у ваш город. Ми боремось за те щоб батьки вводили дані про дитину строго по документах УКРАЇНСЬКОЮ мовою і водночас відправляємо їм листи російською :-[ і невже це лише мені здалось незвичним?
Пропоную не полінитись і додати українську локалізацію листів, щоб мова залежала від того якою мовою користуються при вході користувачі-батьки, або взагалі замінити російський текст листів на український.
І ще одне, дайте змогу районим кураторам змінювати текст листів, в супереч вашим думкам не усі куратори цілковиті "ламери", деякі з них веб-мастери, які розуміють що таке html код і з простим текстом думаю також впораються.

pdv

• Гість
Re: Українська мова в листах!!!
« Reply #1 : 17 Жовтень 2013, 17:13:59 »
Язык получаемых сообщений зависит от используемого языка интерфейса сайта, на любом из сайтов есть переключение языков.
Если встретили какое-либо исключение, то прошу детально описать и конкретизировать ситуацию.

Благодарим за пожелание, ваш вопрос по поводу рассылки будет рассмотрен.

saa

• Гість
Re: Українська мова в листах!!!
« Reply #2 : 06 Листопад 2013, 11:29:05 »
Шановні розробники, в світлі останніх подій на вас сипляться всі шишки, але дозвольте і мені кинути камінь у ваш город. Ми боремось за те щоб батьки вводили дані про дитину строго по документах УКРАЇНСЬКОЮ мовою і водночас відправляємо їм листи російською :-[ і невже це лише мені здалось незвичним?
Пропоную не полінитись і додати українську локалізацію листів, щоб мова залежала від того якою мовою користуються при вході користувачі-батьки, або взагалі замінити російський текст листів на український.
І ще одне, дайте змогу районим кураторам змінювати текст листів, в супереч вашим думкам не усі куратори цілковиті "ламери", деякі з них веб-мастери, які розуміють що таке html код і з простим текстом думаю також впораються.
Питання щодо мови листів буде розглянуто.
Щодо зміни тексту листів, так така функція  на порталі є.Для відповідальних осіб на порталі є розді Листи, в якому можна додавати текст, який буде розсилатися з листами при відповідних діях з заявкою (детально в інструкції). Базовий текст листа змінювати не можна.