Автор Тема: Помилка 501/502 Bad Gateway  (Прочитано 2946 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Mitrandir

• Гість
Помилка 501/502 Bad Gateway
« : 08 Жовтень 2013, 11:02:10 »
Доброго дня!
Шановні, підкажіть будь ласка, чому я не можу провести синхронізацію через програму "Курс:САЙТ", виникає наступна помилка HTTP Error 501 Bad Gateway ?
Антивірус та файрволл були вимкнені на момент проведення синхронізації.
Номер школи в системі: 3374
Ключ КУРС:ШКОЛА - 20B3-CC08-0951-9C6D-2E3F-2B0C-5E41-F496-74E9-610A
Це "ліг" сервер, чи помилка з нашого боку?
Чи не занесено ключ до чорного списку?
Перевантаження Мережі виключаю, як вдень, так і о 3-ій годині ночі результат однаковий :(
Чекаю на віповідь, бо конче необхідно провести синхронізацію.
P.S. Раніше все було нормально, така картина стала спостерігатися після оновлення програми Курс: САЙТ до версії 2.9.3, чи можливо зробити даунгрейд(відкат) версії?!! :'( :o >:(

Offline Администратор Тарас

• Administrator
  • Постоянный пользователь
    • Перегляд профілю
Re: Помилка 501/502 Bad Gateway
« Reply #1 : 14 Жовтень 2013, 09:56:10 »
Добрый день.
http://windows.microsoft.com/ru-ru/windows-vista/get-help-with-website-error-messages-http-errors гласит, что
"Ошибка 501 (HTTP 501 — не реализована) означает, что веб-узел не настроен для отображения содержимого, запрашиваемого обозревателем.

Эти ошибки могут происходить, если включен HTTP 1.1. Чтобы отключить HTTP 1.1, нажмите кнопку Сервис, выберите Свойства обозревателя, а затем перейдите на вкладку Дополнительно. В списке Дополнительные параметры установите или снимите флажок Использовать флажки для выбора элементов, а затем коснитесь ОК. Эти ошибки также могут возникать, если используется продукт сторонних производителей, который нарушает работу веб-обозревателя Internet Explorer. Закройте все программы и повторите попытку доступа к веб-странице."

Я бы посоветовал вам попробовать выгрузиться с другого компьютера, так как на этом, скорее всего, проблемы с компонентами Windows, в частности с Internet Explorer.

« Останнє редагування: 14 Жовтень 2013, 09:57:50 від Администратор Тарас »

Chernous

• Гість
Re: Помилка 501/502 Bad Gateway
« Reply #2 : 22 Жовтень 2013, 22:41:06 »
Спробуйте в КУРС:Сайт - Налаштування - Интернет змінити версію протоколу на 1.0