Автор Тема: Формирование отчета РВК-83  (Прочитано 34355 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladya_20

• Гість
Формирование отчета РВК-83
« : 19 Вересень 2013, 22:51:29 »
Здравствуйте! Скажите пожалуйста, какие данные влияют на формирование отчета РВК-83?
Суть проблемы: при первом формировании не всех преподователей вписало (3 пропустило), пощелкал по записям учетелей, начало писать всех... теперь же в графе учителя физ-ры, рисования и труда мне выставляет не всех, 2 человека куда-то теряются хоть учебный план я ввел полностью, и все что можно тоже добавил...
Я думаю что этот параметр не правильно считает из-за графы "Може викладати предмети", так ли это? И на какие пункти записей нужно обратить внимание что бы отчет правильно посчитало?
Заранее спасибо!

мутя

• Гість
Re: Формирование отчета РВК-83
« Reply #1 : 24 Вересень 2013, 14:01:05 »
точно такая-же проблемма возникла. РВК83 отказывается учитывать некоторых учителей/библиотекарей/гпд

vladya_20

• Гість
« Reply #2 : 24 Вересень 2013, 16:57:48 »
Не хочу никого обидеть, но все же: зачем нужен форум и тех. поддержка если что от первого что от второго толку 0? Я все понимаю, но извините, в разделе тех.поддержка в первых 20 темах нет ни одного сообщения от админов...

Natalya

• Гість
« Reply #3 : 02 Жовтень 2013, 08:46:41 »
В разделе II в пункте 44 (к-сть соціальних педагогів) когда ввожу значение 1 и нажимаю сохранить или отправить, оно автоматически меняет его на 0. Как испавить? Не могу из-за этого сдать отчет

pdv

• Гість
« Reply #4 : 15 Жовтень 2013, 13:47:55 »
Попадет ли учитель в 83-РВК определяется следующими факторами:
- в личной карточке (Основные списки - Списки - Люди) должны быть указаны дата рождения, дата приема, пед. квалификация, галочки "учитывать в отчетах","считать пед. стаж", не должна стоять галочка "Совместитель".
- должны быть введены нагрузки (Основные списки - Нагрузки - Учебный план)
- в карточках предметов(Основные списки - Списки - Предметы), которые используются в нагрузках, на вкладке "Дополнительные", обязательно должно быть заполнено поле "Соответствует предмету или группе предметов в отчете 83-РВК"

pdv

• Гість
« Reply #5 : 15 Жовтень 2013, 13:49:38 »
В разделе II в пункте 44 (к-сть соціальних педагогів) когда ввожу значение 1 и нажимаю сохранить или отправить, оно автоматически меняет его на 0. Как испавить? Не могу из-за этого сдать отчет
Обновите ПО КУРС: Школа до последней версии.

PTetyana

• Гість
« Reply #6 : 16 Жовтень 2013, 10:48:02 »
Не відправляється звіт 83 РВК!!! Пробувала вже багато разів і нічого. Дані вписані більшістю вручну, бо невірно рахує деяких вчителів (але ввід вручну здається дозволяється). Питає про правильність даних, підтверджую, жму "відправити" - ніби відправляє, через курсСайт роблю синхронізувати і оновити, оновлює. А на порталі звіту нема.
Що не так?

pdv

• Гість
« Reply #7 : 16 Жовтень 2013, 13:37:06 »
1. Запустить «КУРС: Сайт» нажать кнопку «Загрузить изменения»
2. Если проблема осталась, проверить путь подключения к базе данных.
В «КУРС: Школа»: СЕРВИС -> НАСТРОЙКА СИСТЕМЫ -> НАСТРОЙКА ПОДКЛЮЧЕНИЯ К БД
В «КУРС: Сайт»: чтобы проверить путь подключения к БД, нужно нажать кнопку «Настройки», когда откроется окно авторизации, не вводя пароля нажать на кнопку «Проверить». На вкладке «Источник данных» в поле «файл базы данных»  прописан путь.
Путь к БД должен быть идентичен для обеих программ (стандартный путь C:\КУРС\KYRS.FDB)
3. Проверить в каком учебном сeместре вносились изменения.
« Останнє редагування: 17 Жовтень 2013, 14:06:53 від Техподдержка Дмитрий П. »

PTetyana

• Гість
« Reply #8 : 17 Жовтень 2013, 13:26:29 »
"Обновите ПО КУРС: Школа до последней версии."
Як саме оновити? Після останнього оновлення зникли кнопки"додати +", не можна створити нових учнів, не показує особисті картки учнів, класів. Не відправляється звіт РВК, раз 20 пробувала, кілька разів усе перевірила.
Щодо оновлення - програма каже, що оновлення на 17.10 немає нового і воно не потрібне. Як її оновити примусово?

pdv

• Гість
« Reply #9 : 17 Жовтень 2013, 14:56:28 »
Принудительно обновить можно следующим образом:
http://ekyrs.org/downloads/
скачиваем и устанавливаем поверх старой версии.
Цитувати
Після останнього оновлення зникли кнопки"додати +", не можна створити нових учнів, не показує особисті картки учнів, класів.
Либо вместо КУРС: Школы установили КУРС: Плюс без лицензии, либо входите в программу с ограниченными правами(изменить можно в пункте Сервис - Настройка системы -  Менеджер пользователей)
Цитувати
Не відправляється звіт РВК, раз 20 пробувала, кілька разів усе перевірила.
1. Запустить «КУРС: Сайт» нажать кнопку «Загрузить изменения»
2. Если проблема осталась, проверить путь подключения к базе данных.
В «КУРС: Школа»: СЕРВИС -> НАСТРОЙКА СИСТЕМЫ -> НАСТРОЙКА ПОДКЛЮЧЕНИЯ К БД
В «КУРС: Сайт»: чтобы проверить путь подключения к БД, нужно нажать кнопку «Настройки», когда откроется окно авторизации, не вводя пароля нажать на кнопку «Проверить». На вкладке «Источник данных» в поле «файл базы данных»  прописан путь.
Путь к БД должен быть идентичен для обеих программ (стандартный путь C:\КУРС\KYRS.FDB)
3. Проверить в каком учебном сeместре вносились изменения.

PTetyana

• Гість
« Reply #10 : 17 Жовтень 2013, 15:25:20 »
- Либо вместо КУРС: Школы установили КУРС: Плюс без лицензии, либо входите в программу с ограниченными правами
Програма оновилася самостійно, тому що там виставилося не знаю. До цього все працювало і ліцензія у нас є.
В програму заходжу адміністратором, у настройках стоять усі галочки прав користувача.
Шлях до БД виставлено стандартний (я його перевірила першим).
Тільки що оновила програму - а проблема лишилася: нема "додати учня", не відкривається особові картки учнів, вчителів. Що робити? Звіт треба здати на "вчора".
« Останнє редагування: 17 Жовтень 2013, 15:43:33 від PTetyana »

pdv

• Гість
« Reply #11 : 17 Жовтень 2013, 16:51:39 »
Пришлите описание вопроса и контактный номер телефона на info@ekyrs.org

PTetyana

• Гість
« Reply #12 : 21 Жовтень 2013, 11:08:10 »
- Либо вместо КУРС: Школы установили КУРС: Плюс без лицензии, либо входите в программу с ограниченными правами
Сьогодні програма ввімкнулася добре. Але звіт 83 РВК всеодно не відправляється. Може його наново набрати?
Питання до техпідтримки - як видалити попередній звіт, щоб набрати новий? чому не вказує де помилка?
Попередній звіт ЗНЗ не відправлявся через помилку, тут знайти її не виходить, чи не можна було би у програмі передбачити "повідомлення про помилки"?

Наталія Миколаївна

• Гість
« Reply #13 : 21 Жовтень 2013, 12:43:04 »
1. У мене на титульній сторінці звіту (Загальні дані) неможливо внести зміни. Тип навчального закладу прописаний "Середня загальноосвітня школа", а треба виправити на "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня". Чомусь усі рядки, крім "Підпорядкування" стали неактивними, залиті сірим кольором. На іншому комп'ютері база іншої школи - там усе гаразд. Що я не так зробила? Як зробити рядки активними?
2. У звіті РВК-83 не сумує учителів музики, трудового, образотворчого, фізкультури. Враховує тільки 1 вчителя музики і 1 вчителя ЗВ. Може це пов'язано з тим, що і трудове, і образотворче, і фізкультуру ведуть крім основних вчителів-предметників ще й вчителі молодших класів (кожен у свому)?

pdv

• Гість
« Reply #14 : 21 Жовтень 2013, 14:58:26 »
1. У мене на титульній сторінці звіту (Загальні дані) неможливо внести зміни. Тип навчального закладу прописаний "Середня загальноосвітня школа", а треба виправити на "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня". Чомусь усі рядки, крім "Підпорядкування" стали неактивними, залиті сірим кольором. На іншому комп'ютері база іншої школи - там усе гаразд. Що я не так зробила? Як зробити рядки активними?
Эти поля и не должны редактироваться вручную(только по нажатию кнопки "Заповнити"), и тип должен быть выставлен согласно действующему законодательству, в Вашем случае -  "Середня загальноосвітня школа".
Цитувати
2. У звіті РВК-83 не сумує учителів музики, трудового, образотворчого, фізкультури. Враховує тільки 1 вчителя музики і 1 вчителя ЗВ. Може це пов'язано з тим, що і трудове, і образотворче, і фізкультуру ведуть крім основних вчителів-предметників ще й вчителі молодших класів (кожен у свому)?
Попадет ли учитель в данную ячейку определяетя различнми факторами.
Проверьте:
- выставленны ли по указанным предметам этим учителям нагрузки(Навантаження - Навчальний план)
- высталенно ли в свойствах данных предметов соответствие предмемам по отчету 83-РВК(Основні списки - Списки - Предмети, властивості предмету, вкладка Додаткове, поле Відповідає предмету, або групі предметів у звіті 83-РВК...)
- выставленна ли у данныых сотрудников, дата рождения, пед., квалификация, дата приема на работу, стоит ли галочка "Враховувати у звітах" и не стоит ли галочка "Сумісник"(Основні списки - Списки - Люди, особова картка).