Автор Тема: Введення перших класів  (Прочитано 3011 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

PTetyana

• Гість
Введення перших класів
« : 05 Вересень 2013, 15:11:24 »
Ввела у новому навчальному році перші класи, ніби все добре. Але у списках "Учні" програма виставила усім учням 1-их класів помітку "Неповна сім"я/сирота". В особовій сторінці учня ніякої галочки там немає, я взагалі на вкладку "Спеціальна" не заходила. Програма після перезагрузки показує те ж саме.
Як це можна виправити? Чи вплине таке на звіти ЗНЗ і РВК?

Пісківська ЗОШ

• Гість
Re: Введення перших класів
« Reply #1 : 29 Вересень 2013, 21:51:34 »
У нас теж така проблема була. Не тільки першим класам а всім учням таке виставило. Ми заходили до кожного учня і ставили галочки - зберігали - потім приберали і зберігали. Все Вийшло. Іншого способу нам ніхто не підказав. Вийшли з ситуації таким чином )

pdv

• Гість
« Reply #2 : 15 Жовтень 2013, 16:34:27 »
Ввела у новому навчальному році перші класи, ніби все добре. Але у списках "Учні" програма виставила усім учням 1-их класів помітку "Неповна сім"я/сирота". В особовій сторінці учня ніякої галочки там немає, я взагалі на вкладку "Спеціальна" не заходила. Програма після перезагрузки показує те ж саме.
Як це можна виправити? Чи вплине таке на звіти ЗНЗ і РВК?
Скорее всего у Вас что-то с самой базой, пришлите на info@ekyrs.org письмо с описанием вопроса, к писму прикрепите базу (файл KYRS.FDB)

PTetyana

• Гість
« Reply #3 : 16 Жовтень 2013, 10:42:48 »
Проблема вирішилася якось сама. Прийшло нове оновлення програми, після цього помітки зникли самі.
А на рахунок "вислати БД" - у мене були помилки із ЗНЗ-1, висилали ми базу з листом, відповідь прийшла кілька днів назад. Хоча звіт треба було здати на початку вересня. Хотілося б від тех.підтримки більш швидкого реагування на важливі питання.

Offline Администратор Станислав

• Administrator
  • Постоянный пользователь
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 16 Жовтень 2013, 22:18:47 »
Цитувати
Проблема вирішилася якось сама.

Если у Вас есть интернет, и у Вас возникает проблема с программой, с большой вероятностью разработчики уже знают о проблеме. Даже возможно раньше, чем Вы узнаете сами. И полностью автоматическое исправление проблемы придет вместе с обновлением программы.