Автор Тема: Не совпадает колличество учеников  (Прочитано 11349 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юлианна

• Гість
Не совпадает колличество учеников
« : 14 Вересень 2012, 08:33:33 »
Подскажите, пожалуйста. На сайте isou.org на вкладке информация стоит одно количество учеников,а в курсе школа на одного ученика больше. Как найти недостающего ученика?

pdv

• Гість
Re: Не совпадает колличество учеников
« Reply #1 : 14 Вересень 2012, 11:35:48 »
На сайт не передаются ученики, у которых не выставлен класс обучения.

berest

• Гість
« Reply #2 : 31 Жовтень 2012, 13:37:11 »
В школі 156 учнів, в базі даних на цей рік - 156. Але на порталі в списку учнів - 170: включені випускники минулого року. Коли починаєш переглядати списки по класах, то минулорічного 9 класу нема (тобто, підрахувавши учнів по класах ми отримуємо 156, але в загальному списку - 170).
В базі даних учнів минулого 9 класу поставив, як "вибулі", вказав дату наказу про вибуття та "не враховувати в звітах", але на порталі вони все-одно в списку.
Те ж саме і з вчителями, які в декретній відпустці та в відпустці по догляду за дитиною: вони продовжують фігурувати на порталі.
Мій номер в системі 2636.

Offline Администратор Тарас

• Administrator
  • Постоянный пользователь
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 31 Жовтень 2012, 16:54:42 »
Добрый день.
1. После проставления ученикам галочки "выбыл" вы проводили синхронизацию данных с порталом?
На всякий случай нажмите в программе КУРС:Сайт "Синхронизировать все".
2. Учителя в декрете или в отпуске по уходу за ребенком пропадут с портала после выхода ближайшего нового релиза программы КУРС:Сайт.
« Останнє редагування: 31 Жовтень 2012, 16:59:57 від Администратор Тарас »

berest

• Гість
« Reply #4 : 20 Листопад 2012, 18:04:24 »
Синхронізацію проводив в вересні, вже після внесення змін. Зараз не можу провести провести - інтернет не "тягне". Після внесення будь-яких змін в базі даних я використовую опцію "Отправить изменения". Проте  база даних в нас зберігається в одному комп'ютері, саме з цього комп'ютера ведеться зв'язок з порталом. Тому різнобою з порталом не повинно бути.
« Останнє редагування: 20 Листопад 2012, 18:11:42 від berest »