Автор Тема: Проблеми з перенесенням бази та встановленням програм на новому ПК  (Прочитано 41322 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Олена Усач

• Новый пользователь
  • *
    • Перегляд профілю
Доброго дня. У мене змінився робочий комп'ютер. Я виконала всі дії. Завантажила остані версії програми "КУРС: Школа" та "КУРС: Сайт" на новий ПК , встановила їх згідно підказок. Зі старого ПК скопіювала базу даних (файл KYRS.FDB), перемістила на новий в папку С:\ КУРС\ з заміною. У вікні "Реєстрація" ввела новий ключ. який ви мені надіслали.
Але в програмі "КУРС: Школа" дані всі пусті. І мені вискакує табличка, що термін дії демоверсії закінчиться через 30 днів. Що мені робити?

Offline Техпідтримка, Тетяна

• Global Moderator
  • Почетный пользователь
    • Перегляд профілю
Доброго дня!

Підкажіть, при копіюванні бази зі старого комп'ютера програма Курс:Школа була відкрита? Якщо це дійсно так, закрийте на Ваших обох комп'ютерах  програму Курс:Школа і скопіюйте файл KYRS.FDB повторно на флеш накопичувач, а потім на новий комп'ютер скопіюйте із заміною за шляхом С:\ КУРС\. Зверніть увагу, щоб при копіюванні бази на обох Ваших комп'ютерах програми були закриті.
Після копіювання файлу потрібно запустити програму Курс: Школа, з'явиться помилка 006, натискаєте "ОК", з'явиться вікно реєстрації з попередженням про використання демо-версії. Вам потрібно відправити запит на отримання ключа, за інструкцією яка буде описана в вікні реєстрації. Після отримання ключа і активації програми дані будуть відновлені.