Автор Тема: Зауваження школі у вікні чату під час перегляду звіту онлайн.  (Прочитано 5861 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Людмила Sapizhak

• Гість
Доброго дня!
17.10.2019 під час перегляду звіту знз-1 зробила зауваження школі у вікні чату на відповідній клітинці, клітинка пожовтіла. 20.10.2019 заходжу, щоб зазначити, що питання вирішено, але клітинки, в  яких були зауваження -  без кольору, чат не працює.  Зазначити, що питання врішено я не змогла. Скористалася телефоном, щоб повідомити директору, що питання вирішено.
Звіт я прийняла, поставила галочку, але червоний кружочок  так і залишився, а повинен бути знак оклику в синьому кружочку. Як мені бути? До цього часу все йшло як треба, проблем не було. Це технічний збій? Буду вдячна за відповідь.
« Останнє редагування: 20 Жовтень 2019, 10:17:40 від Людмила Sapizhak »

Offline Техпідтримка, Тетяна

• Global Moderator
  • Постоянный пользователь
    • Перегляд профілю
Доброго дня!

Щоб уточнити питання, підкажіть, номер у системі школи, у якої були помилки у звіті. Та підкажіть номер розділу,  рядку та графи, в якій була помилка.

Offline Техпідтримка, Тетяна

• Global Moderator
  • Постоянный пользователь
    • Перегляд профілю
Всі питання по Вашим школам вирішені. Але зверніь увагу, що звіти по школам були створені із помилками.
Помилки у розділі 4. Не узгоджені дані рядків. Перевірте їх на правильність заповнення.
За правилом розрахунку даного розділу діти рахуються по кожному профілю, а не по загальній кількості дітей у класі. Тому кількість учнів рахується згідно вказаному профілю. Тому, якщо, наприклад,  Ваш клас містить 10 учнів та має 2 профілі, кількість дітей у класі у рядку 16 повинна задвоюватись
« Останнє редагування: 21 Жовтень 2019, 12:50:40 від Техпідтримка, Тетяна »