Автор Тема: Зауваження школі у вікні чату під час перегляду звіту онлайн.  (Прочитано 17888 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Людмила Sapizhak

• Гість
Доброго дня!
17.10.2019 під час перегляду звіту знз-1 зробила зауваження школі у вікні чату на відповідній клітинці, клітинка пожовтіла. 20.10.2019 заходжу, щоб зазначити, що питання вирішено, але клітинки, в  яких були зауваження -  без кольору, чат не працює.  Зазначити, що питання врішено я не змогла. Скористалася телефоном, щоб повідомити директору, що питання вирішено.
Звіт я прийняла, поставила галочку, але червоний кружочок  так і залишився, а повинен бути знак оклику в синьому кружочку. Як мені бути? До цього часу все йшло як треба, проблем не було. Це технічний збій? Буду вдячна за відповідь.
« Останнє редагування: 20 Жовтень 2019, 10:17:40 від Людмила Sapizhak »

Offline Техпідтримка, Тетяна

• Global Moderator
  • Почетный пользователь
    • Перегляд профілю
Доброго дня!

Щоб уточнити питання, підкажіть, номер у системі школи, у якої були помилки у звіті. Та підкажіть номер розділу,  рядку та графи, в якій була помилка.

Offline Техпідтримка, Тетяна

• Global Moderator
  • Почетный пользователь
    • Перегляд профілю
Всі питання по Вашим школам вирішені. Але зверніь увагу, що звіти по школам були створені із помилками.
Помилки у розділі 4. Не узгоджені дані рядків. Перевірте їх на правильність заповнення.
За правилом розрахунку даного розділу діти рахуються по кожному профілю, а не по загальній кількості дітей у класі. Тому кількість учнів рахується згідно вказаному профілю. Тому, якщо, наприклад,  Ваш клас містить 10 учнів та має 2 профілі, кількість дітей у класі у рядку 16 повинна задвоюватись
« Останнє редагування: 21 Жовтень 2019, 12:50:40 від Техпідтримка, Тетяна »

Offline AnifeDUpdarf

• Новый пользователь
  • *
    • Перегляд профілю
Online Pharmacies no script. Reliable Zithromax sites and reviews
« Reply #3 : 09 Липень 2020, 12:15:11 »
What are the long term side effects of Zithromax? Customer reviews of canadian Zithromax no prescription. Canadian Pharmacy: The Zithromax side effects go away after stopping.
Wee to Pharmacy Web - New Zealand's safest online shopping site  FAMVIR® (famciclovir) is a prescription oral antiviral medication that is indicated for treatment of recurrent genital herpes, suppression of recurrent genital herpes, and treatment of recurrent herpes simplex virus infections (genital herpes and cold sores) in HIV-infected patients. Reviews for ordering generic Zithromax from pharmacy.  Online Pharmacy  Best online site for Zithromax reviews.
Dangers of mixing alcohol and Celexa? Where to buy Celexa online reviews. Canadian Pharmacy - Tablets Celexa online canada pharmacy reviews.