Автор Тема: помилка 002  (Прочитано 9748 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline zojanida

 • Новый пользователь
 • *
 • Повідомлень: 1
 • Karma: +0/-0
  • Перегляд профілю
помилка 002
« : 29 Серпень 2019, 11:32:35 »
при завантаженні програми написали: Помилка 002. не вдалося підключитися до сервера бази даних. служба Firebird запущена. перевірте налаштування підключення. що це значить? І що робити?  дякую за відповідь

Offline Техпідтримка, Тетяна

 • Global Moderator
 • Постоянный пользователь
 • *****
 • Повідомлень: 60
 • Karma: +1/-0
  • Перегляд профілю
Re: помилка 002
« Reply #1 : 30 Серпень 2019, 17:27:51 »
Доброго дня!

1.1 Помилка 001

Помилка 001 виникає, якщо програма «Firebird» відключена або не встановлена на ПК. Щоб запустити «Firebird», необхідно зайти в «Пуск» - «Панель управління», увімкнути відображення всіх елементів. Далі потрібно знайти ярлик «Firebird» та відкрити його.
Відкриється вікно «Firebird Server Control». Якщо кнопка START у ньому активна, натисніть на неї, тим самим запустивши програму. Після цього закрийте вікно, натиснувши кнопку «ОК».
Якщо ж в Панелі управління відсутній значок програми «Firebird», тоді потрібно її встановити. Файл установки знаходиться в папці «КУРС» на диску С:\ і називається «Firebird».

1.2 Помилка 002

Помилка 002 виникає, якщо шлях до бази даних (файла KYRS.FDB) зазначений неправильно або не вказаний зовсім. Щоб це виправити, потрібно запустити програму «КУРС: Школа» і, після того як відобразитися помилка, натиснути кнопку «ОК». Після цього відкриється лише верхнє меню програми з вкладкою «СЕРВІС».
Натискайте на «Сервіс» - «Налаштування підключення до БД», в полі «файл БД» оберіть шлях до бази даних та натисніть «ОК».
Стандартний шлях: C:\КУРС\KYRS.FDB. Для перевірки натискаємо кнопку "Тест". Якщо шлях до бази даних прописаний, але помилка все одно виникає, вам необхідно перевірити чи запущена/встановлена програма «Firebird» на ПК. Як це зробити, описано в розділі 1.1.
Якщо вказівки вище не допомогли, відкрийте вікно «Firebird Server Control згідно інструкції з розділу 1.1. У випадку, коли у вікні вказана версія, відмінна від 2.1.7, програму потрібно видалити і перевстановити.
Для цього необхідно зупинити службу Firebird. Відкрийте Панель управління – Адміністрування – Служби.
Серед списку, що відкрився, знайдіть службу Firebird Server, виділіть її лівою кнопкою миші, та зупиніть.
Після цього знову перейдіть в «Панель управління», та натисніть на ярлик «Програми та компоненти» («Установска і видалення програм» для Windows XP).
В списку, що відкрився, знайдіть програму Firebird з версією, відмінною від 2.1.7, натисніть на ній правою кнопкою миші та оберіть пункт «Видалити».
Потім перейдіть в «Мій комп’ютер» – «Локальний диск С:» – «Program Files», знайдіть там папку «Firebird» та повністю її видаліть.
Після цього проведіть встановлення програми Firebird за інструкцією, наведеною в розділі 1.1, та спробуйте запустити програму КУРС Школа.