Автор Тема: Оновлення БД  (Прочитано 368 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Людмила Sapizhak

• Новый пользователь
  • *
    • Перегляд профілю
Оновлення БД
« : 21 Вересень 2018, 13:29:32 »
Доброго дня!

Під час входу в БД (файл типу "FDB") закладу дошкільної освіти через Курс:плюс видає віконце з підтвердженням: "Оновлення бази даних, яка має версію нижче 152, більше не підтримується! Спочатку необхідно оновити базу даних старішою версією програми!". Курс:Дошкілля на ПК, з якого скопійовано БД, оновлено до останньої версії. У чому причина? Чому не виконується вхід до БД? Заздалегідь дякую за відповідь.

Offline Техподдержка, Екатерина

• Global Moderator
  • Почетный пользователь
    • Перегляд профілю
Re: Оновлення БД
« Reply #1 : 21 Вересень 2018, 15:25:21 »
Доброго дня
Ви Школа, Садочок, або Відділ освіти?
Програма Курс Плюс це програма для Відділу освіти для роботи із базами даних Школи.

Offline Людмила Sapizhak

• Новый пользователь
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 24 Вересень 2018, 09:20:08 »
Головний спеціаліст відділу освіти, відповідальна за впровадження в закладах освіти району Курс:Школа та Курс: Дошкіля, в тому числі й за статистичні звіти.
У 2018 році садочки подають звіт 85-к через курс: Дошкілля.
У 2013 році керівники дошкільних закладів створили свої бази, користувалися рідко, а у поточному році оновили їх. 
У деяких керівників виникають проблеми, в тому числі й з Інтернетом, тому і звертаються до мене про допомогу. Копіюють  файл KyrsDNZ.FDB на флешку та приїжджають у відділ освіти, де ми разом намагаємось увійти в базу, але не виходить.
Яким чином я можу у себе на ПК відкрити  базу (файл типу FDB) будь-яку дитячого садочка?.
Для роботи зі школами програма є і нею я користуюся у разі потреби.
Чи можна через курс:плюс працювати з базами дитячих садочків? Якщо ні, то чи існує окрема програма для відділу освіти для роботи із базами даних дитячих садочків?Дякую
« Останнє редагування: 24 Вересень 2018, 09:33:58 від Людмила Sapizhak »

Offline Техподдержка, Екатерина

• Global Moderator
  • Почетный пользователь
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 24 Вересень 2018, 14:52:08 »
Доброго дня
Програма для відділів освіти є.
Завантажте програму Курс ДНЗ з порталу, встановіть її на компьютер у відділі освіти, та надішліть запит до технічної підтримки для отримання ключа, вказавши ідентифікатор, відділ освіти, та що Вам потрібен ключ до програми Курс ДНЗ + для відділу освіти. Вам буде надіслано ключ-файл, який перетворить програму Курс ДНЗ на програму для відділу освіти.