Автор Тема: Посада інженер-електронік  (Прочитано 2773 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline skool-3

• Недавний пользователь
  • **
    • Перегляд профілю
Посада інженер-електронік
« : 05 Вересень 2016, 15:27:18 »
Доброго дня! Передивляючись довідник посад, я звернув увагу, що у Вас не має в довіднику посади "Інженер-електронік" для загальноосвітніх закладів, а лише є посада "Інженер-електронік систем виробництва нетрадиційних і відновлювальних видів енергії".
Я працюю на посаді "Інженер-електронік" в загальноосвітній школі, а доводиться ставити в карткі, що на посаді лаборанта в зв’язку з тим, що такої посади не має в переліку посад. Прошу по можливості добавати дану пасаду в довідник

sea

• Гість
Re: Посада інженер-електронік
« Reply #1 : 05 Вересень 2016, 16:24:26 »
Доброго дня
У програмі Курс Школа відкрийте Списки-Довідники-Посада, та у переліку посад передивиться, посада Інженер-електронік є.
Якщо Ви не знайшли необхідної посади - посаду можна додати натиснувши плюс, та обравши необхідну посаду.

Offline skool-3

• Недавний пользователь
  • **
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 07 Вересень 2016, 08:48:02 »
Там не зовсім та посада, що мені потрібна. Нам потрібна посада "Інженер-електронік", а такої в переліку не має

sea

• Гість
« Reply #3 : 07 Вересень 2016, 09:02:03 »
Доброго дня
Посада "Інженер-електронік" є у стандартному переліку посад у програмі Курс Школа. Коли Ви натискаєте кнопку із плюсом щоб додати посаду - її у переліку немає тому що вона вже додана.
Відкрийте у Довідниках вкладку Посада, не натискайте одразу на плюс, а продивиться весь список посад.