Автор Тема: Синхронизация  (Прочитано 1835 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Елена

  • Гість
Синхронизация
« : 06 Квітень 2016, 18:36:50 »
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, технический ньюанс. У нас в школе два компьютера с базой. Если вносить данные на одном из них и через Курс-сайт синхронизировать, а потом на другом компьютере как получить ту же базу? Если я нажму синхронизировать на втором компе, не перезагрузится ли с него старая база?

sea

  • Гість
Re: Синхронизация
« Reply #1 : 07 Квітень 2016, 08:16:26 »
Добрый день
При отправке изменений на портал, или при синхронизации статистические данные отправляются на портал, но с портала данные не отправляются в базу. Кроме того на портал отправляются только статистические данные, а не вся база данных.
Ведение базы на двух компьютерах описано ниже.

Цитувати
Як працювати з програмою «КУРС: Школа» на декількох комп'ютерах.
Існує два варіанти роботи з БД на декількох комп'ютерах:
1. По локальній мережі (деталі описано в інструкції на диску С:\КУРС\«КУРС.Посібник з встановлення та налаштування.chm»)
2. Без мережі.
Для роботи на двох і більше комп'ютерах, слід пам'ятати про принцип єдності бази даних, тобто, якщо Ви одночасно працюєте на 2-х комп'ютерах, то Ви отримаєте 2 різні бази даних. Враховуючи, що вся інформація про Ваш навчальний заклад знаходиться у файлі бази даних (файл KYRS.FDB), для коректної роботи необхідно завжди працювати з однією базою даних і потім переносити файл бази даних на інший комп'ютер. Також слід пам'ятати, що ліцензійний ключ видається для кожного конкретного комп'ютера, тому, для роботи на додатковому ПК необхідно отримати для нього ключ. Додатковий ключ видається безкоштовно за запитом школи, надісланим на електронну адресу служби технічної підтримки (info@ekyrs.org).

Елена

  • Гість
Re: Синхронизация
« Reply #2 : 07 Квітень 2016, 18:49:41 »
Спасибо. Очень помогли.