Автор Тема: Як зайти в свою базу "Курс школа", якщо перезаписали WINDOWS?  (Прочитано 4836 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

olesyahvozdetska

• Гість
На робочому комп'ютері я перезаписувала Windows. Папки з "Курсом" були на диску С:, який відформатувався. Коли я заново загрузила "Курс школа" та "Курс сайт", мені не заходить в базу школи. Як відновити втрачені дані?

sea

• Гість
Доброго дня
На диску С у папці Курс є інструкція з відповідями на питання:

Цитувати
Як відновити базу даних, як повернутися до резервної копії
Вся інформація, яка вноситься в програмі «КУРС: Школа» зберігається у файлі бази даних (файл KYRS.FDB).
Якщо у Вас є копія Вашої БД (файл KYRS.FDB), то Вам потрібно завантажити з сайту www.ekyrs.org програму «КУРС: Школа», встановити її на комп'ютер, при необхідності отримати ліцензійний ключ (розділ «отримання ключа»), після установки скопіювати файл KYRS.FDB в папку «С:\КУРС\» із заміною.
Так само, при кожному вході в програму, автоматично створюється резервна копія бази даних і зберігається в папку KyrsBackupDB на всіх локальних дисках. Для того щоб відновити резервну копію або повернутися до визначеного збереженого моменту роботи, увійдіть у меню «сервіс» - «особливі функції» - «Backup \ restore»

оберіть закладку «backup \ restore» натисніть на кнопку «Restore»

в папці D:\KyrsBackupDB\ оберіть файл (з розширенням *. fbk) з тією датою, станом на яку Ви хочете відновити Вашу базу даних.