Автор Тема: Відсутні учні на порталах  (Прочитано 7871 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Rimidalv

  • Гість
Відсутні учні на порталах
« : 15 Вересень 2015, 08:46:26 »
Доброго дня.
Після переходу до нового навчального року (стандартним звичайним способом), та оновлення даних на порталах "Мої знання" та isuo.org зникли записи учнів закладу на сайтах. На сайті "Мої знання" учні відсутні, на сайті isuo.org пише "Кількість учнів: 0", але в програмі 492 записа учнів. Галочка "Враховувати в звітах" стоїть.
Також на сайті isuo.org на вкладці "Класи" показує правильну кількість, назву та класного керівника класу, в колонці "Учні" правильну кількість дітей в класі, але якщо натиснути на кількість дітей у будь-якому класі відкриває пустий список.

Що треба зробити, щоб облікові дані відображались на порталах? Де помилка?

sea

  • Гість
Re: Відсутні учні на порталах
« Reply #1 : 16 Вересень 2015, 10:14:49 »
Доброго дня
Перевірте шлях до бази даних у програмі Курс Школа (Сервіс - Налаштування системи - Налаштування підключення до БД), та у програмі Курс Сайт (Налаштування - База даних). Шлях до бази даних повинен бути вірним і однаковим, обидві програми повинні бути підключеними до бази даних, з якою Ви працюєте.
Після перевірки шляху до БД та встановлення вірного шляху до бази даних у обох програмах, у програмі Курс Сайт натисніть "Синхронізувати" - "Синхронізувати швидко".

Rimidalv

  • Гість
Re: Відсутні учні на порталах
« Reply #2 : 17 Вересень 2015, 08:31:03 »
Доброго дня.
Проблема вирішалась.
Ще питання. Якщо правильно розумію в графі "Уповноважена особа" на сайті isuo.org вказуються заступники директора з навчально-виховної роботи, у нас у школі змінився один заступник, в програмі "Курс:ШКОЛА" були зроблені відповідні зміни, але на сайті isuo.org дані не змінились. Що треба зробити, щоб виправити? Чи ці дані заповнюються в іншому місці?

sea

  • Гість
Re: Відсутні учні на порталах
« Reply #3 : 17 Вересень 2015, 08:46:40 »
Доброго дня.
Спробуйте ще раз у програмі Курс Сайт натиснути "Синхронізувати" - "Синхронізувати швидко".
Якщо шлях до бази даних о обох програмах (Курс Школа та Курс Сайт) однаковий і вірний - і змінення внесені у відповідні поля - то після швидкої синхронізації інформація повинна змінитись.