Останні повідомлення

Сторінок: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Техническая поддержка / Re: не могу подать заявку
« Остання відповідь від Техпідтримка, Тетяна 28 Жовтень 2019, 12:08:31 »
Добрый день!

Для уточнения информации подскажите серию и номер свидетельства о рождении, ФИО и дата рождения ребенка, детский сад, на который подавали заявку (полное название, область, отдел образования)
32
Техническая поддержка / не могу подать заявку
« Остання відповідь від Galinaa 28 Жовтень 2019, 11:57:14 »
добрый день,заполнила форму заявки,при попытке подать мне пишет,что заявка с таким свидетельствоим о рождении уже существует и указан номер!как такое может быть,если мы ребенка еще на очередь не ставили?как посмотреть заявку с этим номером,кому она пренадлежит?
33
Добрый день!

B поле "Серия свидетельства о рождении" необходимо указать серию в формате 1-ХХ (первым символом должна быть арабская цифра, далее "тире" и две буквы украинского алфавита). Если в свидетельстве о рождении указана серия, в которой первый символ - римская цифра, то необходимо вписать вместо нее соответствующую арабскую. B поле "Номер свидетельства о рождении" необходимо указать шестизначный номер свидетельства о рождении. В свидетельстве о рождении у Вас указана не буква украинского алфавита, а цифра.
Данная рекомендация была взята из инструкции на портале электронной регистрации https://reg.isuo.org/. В данной инструкции также предоставлено детальное описание  по заполнению регистрационной формы подачи заявки на ребёнка, с которой Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Підтримка" перейдя по ссылке на инструкцию "Інструкція з електронної реєстрації для батьків" .
34
При заполнении электронной формы на оформление ребенка в детский сад столкнулась с проблемой:
в форме серии свидетельства о рождении нужно внести арабскую цифру!!!
Вопрос, как мне это сделать, если серия свидетелтства моего ребенка вообще не содержит цифр?
серия І-КИ
 НЕ 1, А ИМЕННО УКРАИНСКАЯ І
Вопрос к админам сайта регистрации, как мне подать эту заявку. Прошу, войдите в положение, ведь каждый раз безуспешно заполнять, отвлекаясь от 6 месяного ребенка, это очень расстраивает!
35
Всі питання по Вашим школам вирішені. Але зверніь увагу, що звіти по школам були створені із помилками.
Помилки у розділі 4. Не узгоджені дані рядків. Перевірте їх на правильність заповнення.
За правилом розрахунку даного розділу діти рахуються по кожному профілю, а не по загальній кількості дітей у класі. Тому кількість учнів рахується згідно вказаному профілю. Тому, якщо, наприклад,  Ваш клас містить 10 учнів та має 2 профілі, кількість дітей у класі у рядку 16 повинна задвоюватись
36
Доброго дня!

Щоб уточнити питання, підкажіть, номер у системі школи, у якої були помилки у звіті. Та підкажіть номер розділу,  рядку та графи, в якій була помилка.
37
Техническая поддержка / Зауваження школі у вікні чату під час перегляду звіту онлайн.
« Остання відповідь від Людмила Sapizhak 20 Жовтень 2019, 10:06:24 »
Доброго дня!
17.10.2019 під час перегляду звіту знз-1 зробила зауваження школі у вікні чату на відповідній клітинці, клітинка пожовтіла. 20.10.2019 заходжу, щоб зазначити, що питання вирішено, але клітинки, в  яких були зауваження -  без кольору, чат не працює.  Зазначити, що питання врішено я не змогла. Скористалася телефоном, щоб повідомити директору, що питання вирішено.
Звіт я прийняла, поставила галочку, але червоний кружочок  так і залишився, а повинен бути знак оклику в синьому кружочку. Як мені бути? До цього часу все йшло як треба, проблем не було. Це технічний збій? Буду вдячна за відповідь.
38
Техническая поддержка / Re: Не відображаються списки
« Остання відповідь від Техпідтримка, Тетяна 16 Жовтень 2019, 09:50:32 »
Доброго дня!

Підкажіть, як саме намагались скопіювати базу зі старого комп'ютера? Який саме файл?  Які помилки з'являються при запуску програми?
39
Техническая поддержка / Не відображаються списки
« Остання відповідь від Andriienko-Viktoriia 11 Жовтень 2019, 13:52:47 »
Доброго дня! До вас звертаємося з такою проблемою: після переустановки програми Курс: Школа на іншому комп'ютері не відображаються списки. Спробували підключитися до попередньої бази даних, але це не виходить. З'являється нове вікно і все.
40
Доброго дня!

Для того, щоб перенести програму з Вашою базою даних на інший комп'ютер, необхідно:
- Зайти на сайт www.ekyrs.org на вкладку «ЗАВАНТАЖИТИ», завантажити на новий ПК останні версії програми «КУРС: Школа» та «КУРС: Сайт»;
- Завантажені програми встановити на ПК згідно підказок (або завантажити з сайту www.ekyrs.org інструкцію, де показані всі кроки установки);
- Зі старого ПК скопіювати на флеш-накопичувач або на оптичний диск файл з Вашою базою даних (файл KYRS.FDB), точне місце розташування бази можна подивитися в програмі «КУРС: Школа», зайшовши в головному меню СЕРВІС -> НАЛАШТУВАННЯ СИСТЕМИ -> НАЛАШТУВАННЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО БД (стандартно знаходитися в папці КУРС на диску С: \)
- Перемістити на новий комп'ютер в папку C: \ КУРС \ з заміною
- Після виконання зазначених вище операцій, запускаєте програму «КУРС: Школа», у Вас висвітиться вікно «Реєстрація», в яке вам потрібно буде ввести новий ключ. Також в нижній частині вікна буде інструкція з отримання нового ключа. (список даних, які потрібно вказати при відправці запита на електронну адресу info@ekyrs.org).
Сторінок: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10