Останні повідомлення

Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Техническая поддержка / Re: Не відображаються списки
« Остання відповідь від Техпідтримка, Тетяна 16 Жовтень 2019, 09:50:32 »
Доброго дня!

Підкажіть, як саме намагались скопіювати базу зі старого комп'ютера? Який саме файл?  Які помилки з'являються при запуску програми?
22
Техническая поддержка / Не відображаються списки
« Остання відповідь від Andriienko-Viktoriia 11 Жовтень 2019, 13:52:47 »
Доброго дня! До вас звертаємося з такою проблемою: після переустановки програми Курс: Школа на іншому комп'ютері не відображаються списки. Спробували підключитися до попередньої бази даних, але це не виходить. З'являється нове вікно і все.
23
Доброго дня!

Для того, щоб перенести програму з Вашою базою даних на інший комп'ютер, необхідно:
- Зайти на сайт www.ekyrs.org на вкладку «ЗАВАНТАЖИТИ», завантажити на новий ПК останні версії програми «КУРС: Школа» та «КУРС: Сайт»;
- Завантажені програми встановити на ПК згідно підказок (або завантажити з сайту www.ekyrs.org інструкцію, де показані всі кроки установки);
- Зі старого ПК скопіювати на флеш-накопичувач або на оптичний диск файл з Вашою базою даних (файл KYRS.FDB), точне місце розташування бази можна подивитися в програмі «КУРС: Школа», зайшовши в головному меню СЕРВІС -> НАЛАШТУВАННЯ СИСТЕМИ -> НАЛАШТУВАННЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО БД (стандартно знаходитися в папці КУРС на диску С: \)
- Перемістити на новий комп'ютер в папку C: \ КУРС \ з заміною
- Після виконання зазначених вище операцій, запускаєте програму «КУРС: Школа», у Вас висвітиться вікно «Реєстрація», в яке вам потрібно буде ввести новий ключ. Також в нижній частині вікна буде інструкція з отримання нового ключа. (список даних, які потрібно вказати при відправці запита на електронну адресу info@ekyrs.org).
24
Як пренести дані з курсу з одного носія на інший. Необхідно мати ліцензійний ключ?
25
Техническая поддержка / Re: Друк звіту ЗНЗ-1
« Остання відповідь від Техпідтримка, Тетяна 08 Жовтень 2019, 15:35:32 »
Дякуємо за зауваження! Ваше побажання було відправлено на розглянення до розробників.
26
Техническая поддержка / Re: Друк звіту ЗНЗ-1
« Остання відповідь від olicey 08 Жовтень 2019, 13:26:43 »
Знайдено досить простий вихід. В налаштуваннях ОС вибираємо Microsoft XPS Document Writer та роздруковуємо звіт у вигляді XPS файлу. Далі використовуємо любий онлайн конвертор xps - pdf і вуаля ). Чому б не прикрутити
можливість збереження у pdf одразу в Курс-школа ?
27
Техническая поддержка / Re: Звіт ЗНЗ-1 Розділ 4
« Остання відповідь від Техпідтримка, Тетяна 07 Жовтень 2019, 16:45:37 »
Доброго дня!

При виведенні звіту на друк виводяться тільки перші 5 рядків, згідно з побажанням МОН. Тому за данним питанням радимо Вам звернутися в МОН і уточити у них правила виведення на друк даного розділу.
Стосовно підрахунку кількості дітей за профілем навчання , підраховується загальна кількість з усіх рядків і потрапляє в загальну кількість.
За правилом розрахунку даного розділу діти рахуються по кожному профілю, а не по загальній кількості дітей у класі. Тому кількість учнів рахується згідно вказаному профілю. Тому, якщо, наприклад,  Ваш клас містить 10 учнів та 2 профілі, кількість дітей у класі буде задвоюватись.
28
Техническая поддержка / Re: Друк звіту ЗНЗ-1
« Остання відповідь від Техпідтримка, Тетяна 07 Жовтень 2019, 16:31:44 »
Можливість збереження звіту через програму Курс:Школа відсутня. Якщо у Вас є логін і пароль від порталу ІСУО, Ви можете завантажити останні завантаженні Вами звіти з порталу ІСУО. Якщо  логін і пароль відсутній ,зверніться із даним проханням до Відділу Освіти, вони надішлють звіти Вам на електронну скриньку.
29
Доброго дня!

Всі подані заявки на сайті електроної реєстрації https://reg.isuo.org/ розглядаються дитячим садочком. Якщо Ваша заявка не була розглянена протягом 10 днів Вам потрібно звернутися напряму до садочку і дізнатися у них про причину. Згідно з уточненої інформації було уточнено, що по даному садочку не поставлено в чергу жодної заявки. Можливо, Ваш дитячий садочок не обробляє заявки через сайт електронної реєстрації. Тому уточніть у садочку, як саме вони ведуть електронну чергу до зарахування в дитячий садок.
30
Техническая поддержка / Заявка в Здо вже 10 днів не розглядаєтся.
« Остання відповідь від olyatymkiw 01 Жовтень 2019, 09:15:29 »
Доброго дня.22.09.2019 пожала електронну заявку в здо 9"дзвіночок"(івано-франківськ).Минуло 10 днів ,заявку так і не розглянули,статус "нова".Номер заявки 5222378 .Прошу розглянути!! ДЯКУЮ
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 10