Останні повідомлення

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Техническая поддержка / Re: не могу подать заявку
« Остання відповідь від Galinaa 29 Жовтень 2019, 22:28:14 »
серія 1-ЖС,номер 392174 Собержанський Максим Сергійович,дата народження 30 травня 2019 року,ДНЗ(ясла-садок) n 285"Посмішка"Запорізької міської ради Запорізької області,Комунарський район
12
Техническая поддержка / Re: не могу подать заявку
« Остання відповідь від Техпідтримка, Тетяна 28 Жовтень 2019, 12:08:31 »
Добрый день!

Для уточнения информации подскажите серию и номер свидетельства о рождении, ФИО и дата рождения ребенка, детский сад, на который подавали заявку (полное название, область, отдел образования)
13
Техническая поддержка / не могу подать заявку
« Остання відповідь від Galinaa 28 Жовтень 2019, 11:57:14 »
добрый день,заполнила форму заявки,при попытке подать мне пишет,что заявка с таким свидетельствоим о рождении уже существует и указан номер!как такое может быть,если мы ребенка еще на очередь не ставили?как посмотреть заявку с этим номером,кому она пренадлежит?
14
Добрый день!

B поле "Серия свидетельства о рождении" необходимо указать серию в формате 1-ХХ (первым символом должна быть арабская цифра, далее "тире" и две буквы украинского алфавита). Если в свидетельстве о рождении указана серия, в которой первый символ - римская цифра, то необходимо вписать вместо нее соответствующую арабскую. B поле "Номер свидетельства о рождении" необходимо указать шестизначный номер свидетельства о рождении. В свидетельстве о рождении у Вас указана не буква украинского алфавита, а цифра.
Данная рекомендация была взята из инструкции на портале электронной регистрации https://reg.isuo.org/. В данной инструкции также предоставлено детальное описание  по заполнению регистрационной формы подачи заявки на ребёнка, с которой Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Підтримка" перейдя по ссылке на инструкцию "Інструкція з електронної реєстрації для батьків" .
15
При заполнении электронной формы на оформление ребенка в детский сад столкнулась с проблемой:
в форме серии свидетельства о рождении нужно внести арабскую цифру!!!
Вопрос, как мне это сделать, если серия свидетелтства моего ребенка вообще не содержит цифр?
серия І-КИ
 НЕ 1, А ИМЕННО УКРАИНСКАЯ І
Вопрос к админам сайта регистрации, как мне подать эту заявку. Прошу, войдите в положение, ведь каждый раз безуспешно заполнять, отвлекаясь от 6 месяного ребенка, это очень расстраивает!
16
Всі питання по Вашим школам вирішені. Але зверніь увагу, що звіти по школам були створені із помилками.
Помилки у розділі 4. Не узгоджені дані рядків. Перевірте їх на правильність заповнення.
За правилом розрахунку даного розділу діти рахуються по кожному профілю, а не по загальній кількості дітей у класі. Тому кількість учнів рахується згідно вказаному профілю. Тому, якщо, наприклад,  Ваш клас містить 10 учнів та має 2 профілі, кількість дітей у класі у рядку 16 повинна задвоюватись
17
Дякую! Чати в доступі. Відмітка зі знаком оклику тепер активна.
18
1) Перемозька ЗОШ І ступеня, номер у системі 5434, розділ 12, рядок 5, стовпчик 1 - питання вирішено;
2) Лоцкинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, номер у системі  5078:
- розділ 1, рядок 10, стовпчик 6 - питання вирішено;
- розділ 13, рядок 48, стовпчик 1 - питання вирішено.

Незважаючи не те, що червона відмітка не змінилася на знак оклику,  помилки школи виправили, звіт ЗНЗ-1 прийнято. Зведений 76-рвк - вже прийнято.


 
19
Доброго дня!

Щоб уточнити питання, підкажіть, номер у системі школи, у якої були помилки у звіті. Та підкажіть номер розділу,  рядку та графи, в якій була помилка.
20
Доброго дня!
17.10.2019 під час перегляду звіту знз-1 зробила зауваження школі у вікні чату на відповідній клітинці, клітинка пожовтіла. 20.10.2019 заходжу, щоб зазначити, що питання вирішено, але клітинки, в  яких були зауваження -  без кольору, чат не працює.  Зазначити, що питання врішено я не змогла. Скористалася телефоном, щоб повідомити директору, що питання вирішено.
Звіт я прийняла, поставила галочку, але червоний кружочок  так і залишився, а повинен бути знак оклику в синьому кружочку. Як мені бути? До цього часу все йшло як треба, проблем не було. Це технічний збій? Буду вдячна за відповідь.
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 10