Перегляд Повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем. Зверніть увагу, що ви можете бачити тільки повідомлення, до яких у вас є доступ.


Повідомлення - Техпідтримка, Тетяна

Сторінок: 1 ... 8 9 [10]
136
Техническая поддержка / Re: Утеря номера
« : 06 Червень 2019, 14:01:46 »
Добрый день!
Заявки с указанной серией и номером свидетельства,а также ФИО ребёнка в системе https://reg.isuo.org/
 не найдена. Уточните, на каком сайте Вы подавали заявку на зачисление ребёнка в детский сад.

137
Добрый день!

Если Вашего учебного заведения нет в списке, возможно данный садик не зарегистрирован на портале ИСУО и не работает с системой электронной регистрации. Уточните вопрос в детском саду.
Подскажите область, отдел образование, полное название Вашего учебного заведения.

138
Доброго дня!

Для створення інклюзивного класу в програмі Курс:Школа Вам потрібно створити клас, в якому обов'язково повинен бути класний керівник та також додані додадтові керівники, консультанти (налаштування класу, вкладка "Додаткові"). В інклюзивному класі  навчаються здорові діти і 1 або більше дітей з особливими освітніми потребами. В карточці дітей з особливими освітніми потребами потрібно у вкладці "Спеціальні", закладка "Здоров'я" позначити галочкою обов'язково  "З особливими освітніми потребами", а також галочкою позначити вади здоров'я одну або декілька.

139
Техническая поддержка / Re: Куратор ЗЗСО
« : 30 Травень 2019, 11:36:10 »
Доброго дня!

Для змінення Куратора ЗЗСО Вам потрібно звернутися до Куратору району у Вашому відділі освіти. Куратора ЗЗСО змінює саме він.

Сторінок: 1 ... 8 9 [10]