Перегляд Повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем. Зверніть увагу, що ви можете бачити тільки повідомлення, до яких у вас є доступ.


Повідомлення - Людмила Sapizhak

Сторінок: [1]
1
Доброго дня! У зв'язку із кадровими змінами у відділі освіти звільнених працівників, які у свій час були користувачами у якості відповідальних осіб або кураторів району, на ІСУО зазначено "неактивні" користувачі. Чи можна  їх видалити взагалі?
Дякую за відповідь.

2
Техническая поддержка / Re: Вхід в БД
« : 29 Січень 2019, 13:38:50 »
Обладнання не змінювалося, лише в налаштуваннях параметрів ПК було ввімкнено автоматичне оновлення програм. Можливо це вплинуло, тому я відключила дану функцію.
Надішлю повторно листа із запитом на отримання ключа.

3
Техническая поддержка / Вхід в БД
« : 29 Січень 2019, 11:17:40 »
Доброго дня!
Я є куратором району по впровадженю Курс:школа та Курс:Дошкілля. На моєму робочому комп'ютері встановлені програми Курс Школа:плюс та Курс ДНЗ:плюс.
Наразі керівники закладів дошкільної освіти формують звіт 85-к. У деяких виникають проблеми із завантаженням його на портал(проблеми з доступом в Інтерент у сільській місцевості).
Намагалася через Куср ДНЗ:плюс відкрити базу одного із закладів, то мені видало віконце про отримання ліцензійного ключа. На всяк випадок перевірила з іншими - те саме. Раніше (у 2018 році) я його отримала і зберегла згідно інструкцій - все працювало.
Перевірила й у Курс школа:плюс - те саме.
Мені знову треба писати листа? Чи можлива інша причина?
Дякую за відповідь.

4
Техническая поддержка / Звіт д-4
« : 31 Жовтень 2018, 15:08:37 »
Доброго дня! Вас турбує ВОМС Баштанської РДА, номер у системі 543.

Заклади освіти у своїх звітах знз-1 заповнили розділ 12 рядок 47-кількість окремих будівель. У кожного були наявні цифри (1 або 2).
Пізніше, під час формування та перевірки звіту д-4  звернула увагу на те, що розділ 1 рядок 70 цього звіту, який відповідає даним розділу 12 рядка 47 звітів знз-1, не відповідає раніше перевіреному, і у звітах знз-1  восьми закладів також зникли дані. Яким чином, не зрозуміло.
Чи міг бути технічний збій? І яким чином можна виправити помилку?  Звіт 76-рвк сформувала, департаментом освіти його прийнято.
Заздалегідь вдячна за відповідь.


5
Доброго дня! Відділ освіти, молоді і спорту Баштанської РДА, Миколаївська область, номер у системі 543.

У Лук'янівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (номер у системі 5789) комп'ютер, на якому було встановлено курс:школа, вийшов з ладу, на ремонт піде чимало часу.  Виникла необхідність терміново внести зміни у звіт ЗНЗ-1 (у розділі 4 добавити профільний предмет). Базу  зазначеної школи у форматі FDB не збережено, тому через курс:плюс зробити необхідні поправки неможливо.
Чеез дану проблему не можу сформувати звіт 76-рвк.
У минулому році  відповідальному у відділі освіти  можна було на потралі ІСУО через панель адмінстратора відредагувати звіт  будь-якого закладу вручну. Тепер доступ заборонений.
Будь-ласка, допоможіть вирішити питання. Заздалегідь вдячна за відповідь.
 

6
Техническая поддержка / Re: Оновлення БД
« : 24 Вересень 2018, 09:20:08 »
Головний спеціаліст відділу освіти, відповідальна за впровадження в закладах освіти району Курс:Школа та Курс: Дошкіля, в тому числі й за статистичні звіти.
У 2018 році садочки подають звіт 85-к через курс: Дошкілля.
У 2013 році керівники дошкільних закладів створили свої бази, користувалися рідко, а у поточному році оновили їх. 
У деяких керівників виникають проблеми, в тому числі й з Інтернетом, тому і звертаються до мене про допомогу. Копіюють  файл KyrsDNZ.FDB на флешку та приїжджають у відділ освіти, де ми разом намагаємось увійти в базу, але не виходить.
Яким чином я можу у себе на ПК відкрити  базу (файл типу FDB) будь-яку дитячого садочка?.
Для роботи зі школами програма є і нею я користуюся у разі потреби.
Чи можна через курс:плюс працювати з базами дитячих садочків? Якщо ні, то чи існує окрема програма для відділу освіти для роботи із базами даних дитячих садочків?Дякую

7
Техническая поддержка / 76-рвк
« : 21 Вересень 2018, 13:43:21 »
Під час формування  звіту 76-рвк, виявлено, що деякі  дані не відповідають  ЗНЗ-1. Наприклад, у всіх закладах відсутні групи продовженого дня (розділ VI у ЗНЗ-1), а у  розділі V (рядки 02-08) звіту 76-рвк показує, що є, наприклад 15. І так, майже, у кожному розділі. Деякі рядки взагалі порожні.
Крім цього, не розгортаються розділи  рядки звіту 76-рвк для перегляду у розрізі закладів.
Допоможіть, будь-ласка, бо неможливо сформувати звіт 76-рвк.
Дякую!

8
Техническая поддержка / Оновлення БД
« : 21 Вересень 2018, 13:29:32 »
Доброго дня!

Під час входу в БД (файл типу "FDB") закладу дошкільної освіти через Курс:плюс видає віконце з підтвердженням: "Оновлення бази даних, яка має версію нижче 152, більше не підтримується! Спочатку необхідно оновити базу даних старішою версією програми!". Курс:Дошкілля на ПК, з якого скопійовано БД, оновлено до останньої версії. У чому причина? Чому не виконується вхід до БД? Заздалегідь дякую за відповідь.
 

Сторінок: [1]