Перегляд Повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем. Зверніть увагу, що ви можете бачити тільки повідомлення, до яких у вас є доступ.


Повідомлення - Техподдержка, Екатерина

Сторінок: [1] 2 3 ... 13
1
Добрый день
Заявка 4976519 имеет статус "Отримано направлення", то есть заявка уже отстояла очередь, поэтому в ней она не отображается. За подробностями обратитесь в садик, куда подана заявка.

2
Доброго дня
Вносити зміни у заявку можуть відповідальні садочка, до якого подана заявка, або відповідальні у відділі освіти.

3
Заказ учебников давно завершился, сейчас идет распределение учебников.

4
Техническая поддержка / Re: інша дитина
« : 07 Серпень 2019, 16:15:48 »
Доброго дня
Після того, яки дитині виповниться 18 років у облік дітей така дитина потрапляти більш не буде автоматично. У програмі Курс Школа можна встановити відмітку "Вибув", тоді при переході у новий навчальний рік дитина зникне і к програмі.

5
Доброго дня
уточніть рік народження дитини, який Ви вносите у заявку (на другому кроці), та до якого садочку Ви намагаєтесь подати заявку (на першому кроці), область, район, місто, назву, номер у системі.

6
Добрый день
г. Киев не работает с системой reg.isuo.org, а использует другую систему. Обратитесь в соответствующую техническую поддержку.

7
Доброго дня
Заявки перевіряють та приймають відповідальні у садочку. Уточніть у відповідальних чому Ваша заявка досі не перевірена.

8
Доброго дня
Уточніть до якого садочку подається заявку (область, район, назва). Що до списку - спробуйте створити заявку із іншого браузеру, або компьютеру.

9
Доброго дня
Закарпаття не працює із системою reg.isuo.org. Як подати заявку до садочку - уточнюйте у садочку.

10
Добрый день
Чтобы найти Вашу заявку - отправьте серию и номер свидетельства (а так же ФИО, садик) на почту технической поддержки info@ekyrs.org. Так же повторите в письме вопрос.

11
Техническая поддержка / Re: Утеря номера
« : 31 Травень 2019, 16:16:48 »
Добрый день
Чтобы найти Вашу заявку - отправьте серию и номер свидетельства (а так же ФИО, садик) на почту технической поддержки info@ekyrs.org. Так же повторите в письме вопрос.

12
Добрый день

Цитувати
У випадку, коли необхідно змінити садочок, можна відмінити попередню заявку і подати нову, або змінити номер садочка у існуючий заявці.
Щоб змінити номер садочка Вам потрібно попередньо дізнатись, чи приймають переведені заявки у новому садочку. Якщо переведені не приймають - заявку потрібно буде відміняти та подавати наново. Якщо переведені заявки приймають - зверніться до відповідальних у садочку, до якого зараз подано заявку, щоб відповідальні повернули заявку до черги (якщо це потрібно) та змінили номер садочка у заявці. Також це можуть зробити відповідальні у відділу освіти.

13
Добрый день
Вы обратились в техподдержку системы reg.isuo.org, с какой системой работает Киев - уточняйте в садике.

14
Добрый день
Заявки в системе автоматически не удаляются и не выводятся из очереди. Чтобы не актуальные заявки были исключены из очереди - это должны сделать ответственные в садике.

Заявки в садик принимаются по порядку, согласно дате подачи заявки, а не дате рождения ребенка. С Вашим вопросом Вам нужно обратиться в отдел образования. Если контакты районного отдела образования на портале ИСУО не актуальны (информация обновляется непосредственно самим отделом образования), то контакты можно поискать на сайте отдела образования, или обратиться по контактам областного отдела образования, которые есть на ИСУО.

Сторінок: [1] 2 3 ... 13