Перегляд Повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем. Зверніть увагу, що ви можете бачити тільки повідомлення, до яких у вас є доступ.


Повідомлення - skool-3

Сторінок: [1]
1
Доброго дня! У нас також виникла проблема. Після підписання і підправки замовлення, нас не дає роздрукувати наш бланк замовлення, пише що потрібно спочатку відправити

2
Техническая поддержка / Інклюзивні класи
« : 22 Грудень 2017, 08:33:37 »
Доброго дня! Хочемо запитати у Вас де виставити "Кількість інклюзивних класів", щоб вони відображались на сайті ІСУО? Бо на сайті ІСУО є така графа, а в прогамі Курс:Школа, щось не можемо знайти де відмічаються Інклюзивні класи

3
Доброго дня! Наша школа стала опорним закладом з своїми філіями і в нас виникло запитання, як нам правильно вносити дітей в програму Курс"Школа"? Діти будуть навчатись в філіях, а при закінченні навчального закладу, будуть отримувати Атестат нашої школи. Чи передбачено дану можливість внесення філій в Курс"Школа"?

4
Дякуємо! Нам самим вдалося вирішити дану проблему

5
Я за сьогодні вже чотири рази телефонував і жодного разу до мене не передзвонили

6
Версія Курс:Школа 167R3(1.67.3) версія Курс:Сайт 38R1 (3.8.1)

Телефонував на Контактний центр, але ніхто не відповідає і комп’ютер повідомив, що всі оператори зайняті

7
Проблема в тому, що рядок 22 граф 7 та 8 у нас порожні, вони і повинні бути порожні

8
У нас при перевірці звіту ЗНЗ-1 виникає помилка. В даній помилкі вказує ті рядки в яких у нас порожньо і нічого не повинно бути. В чому проблема і як відправити такий звіт?

9
Доброго дня! От вносимо нових дітей в Курс:Школа і у нас виникла проблема, так як не має де відмітити, що дана дитина, являється дитиною учасника АТО. В карткі лише є, що прибули з зони АТО. Чи можна внести корективи в базу та добавити, категорію Дитина учасника АТО, так як дані діти користубться пільгами?

10
Там не зовсім та посада, що мені потрібна. Нам потрібна посада "Інженер-електронік", а такої в переліку не має

11
Доброго дня! Передивляючись довідник посад, я звернув увагу, що у Вас не має в довіднику посади "Інженер-електронік" для загальноосвітніх закладів, а лише є посада "Інженер-електронік систем виробництва нетрадиційних і відновлювальних видів енергії".
Я працюю на посаді "Інженер-електронік" в загальноосвітній школі, а доводиться ставити в карткі, що на посаді лаборанта в зв’язку з тим, що такої посади не має в переліку посад. Прошу по можливості добавати дану пасаду в довідник

Сторінок: [1]