Перегляд Повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем. Зверніть увагу, що ви можете бачити тільки повідомлення, до яких у вас є доступ.


Повідомлення - Катерина Стороженко

Сторінок: [1]
1
Доброго дня!
Кількість учнів в нашій школі не співпадає з тими даними, які я бачу на ІСУО. На сайті я бачу на одного учня більше, хоча я перевірила немає учня який був би неприкріплений ні до одного класу. Як виправити таку помилку?

2
Я встановлювала вірний шлях до бази даних, але після того як у Курс "Сайт" я натискаю "завантажити змінення" все одно з'являється помилка. У папці файл є, я його обираю, але програма її "не бачить".

3
Я зробила так як Ви вказали в минулому коментарі, шлях до файлів не міняла, просто перевірила і програма запрацювала.
Виникла нова помилка!
В курс "Сайт" з'являється помилка (рис. 1), що в зазначеній папці не знайдена база даних, хоча в цій папці файл є (рис.2). Програма просто "не бачить" файл. Що робити?
Після оновлення в нас виникає помилка за помилкою. Прохання випривати помилки та оновити програму ще раз, тому що працювати просто неможливо, а постійно писати на форум теж не вихід із ситуаціїї враховуючи, що виникають нові помилки кожного разу. Дякую.
http://i057.radikal.ru/1711/c1/ac80f4710878.jpg

http://s019.radikal.ru/i624/1711/8c/69b38e44692d.jpg

4
Попередня помилка зникла, але, нажаль, зновилась нова.
Під час завантаження змін випливає вікно, в якому кажуть, що треба оновити версію Курс "Школа" до останньої 172 версії, але програма вже є оновленою.

5
Доброго дня! Під час входу у Курс "Школа" вибиває помилку "точка входа не найдена" (рис. 1), та під час завантаження змін у Курс "Сайт" також виникає помилка з вказівкою перевстановити програму (рис. 2). Програму було оновлено, але помилка не зникла. Що робити?

Дякую за відповідь!


6
Техническая поддержка / Свідоцтво СЗОШ
« : 06 Червень 2017, 09:53:55 »
Доброго дня!
Підкажіть, будь-ласка, як розшифровується абревіатура СЗОШ? (В обліковій карті учня, у вкладці спеціальні є графа "Отримує свідоцтво СЗОШ")

Сторінок: [1]