Друкувати сторінку - Звіт ЗНЗ-1 Розділ 4

КУРС: Поддержка

ПРОЕКТ "КУРС: Школа" => Техническая поддержка => Тема розпочата: Vladimir Shapoval від 12 Вересень 2019, 12:59:19

Назва: Звіт ЗНЗ-1 Розділ 4
Відправлено: Vladimir Shapoval від 12 Вересень 2019, 12:59:19
Виникла проблема при заповненні. В нашому закладі у деяких 10-11 класів профільними є два предмети. Наприклад, хімія і біологія, українська мова і українська література. В результаті в 4-му розділі заповнено 7 рядків. На портал передаються тільки 5 і в звіті роздруковуються теж тільки 5. Ці діти звичайно в загальній кількості рахуються двічі. Чи можливо виправити цю ситуацію? Зателефонував в Київське обласне управління, там сказали спочатку звернутись до розробників. Дякую.
Назва: Re: Звіт ЗНЗ-1 Розділ 4
Відправлено: Техпідтримка, Тетяна від 07 Жовтень 2019, 16:45:37
Доброго дня!

При виведенні звіту на друк виводяться тільки перші 5 рядків, згідно з побажанням МОН. Тому за данним питанням радимо Вам звернутися в МОН і уточити у них правила виведення на друк даного розділу.
Стосовно підрахунку кількості дітей за профілем навчання , підраховується загальна кількість з усіх рядків і потрапляє в загальну кількість.
За правилом розрахунку даного розділу діти рахуються по кожному профілю, а не по загальній кількості дітей у класі. Тому кількість учнів рахується згідно вказаному профілю. Тому, якщо, наприклад,  Ваш клас містить 10 учнів та 2 профілі, кількість дітей у класі буде задвоюватись.