ПРОЕКТ "КУРС: Школа" > Инструкции, презентации, часто задаваемые вопросы

Вийшов Закон про захист персональних даних. В програмі "Курс - школа"вони є

(1/1)

Широчанська ЗШ:
Відповідно до Закону , що  вийшов з 01.01.11 року кожна організація повинна взяти дозвіл з кожного , чиї дані занесені до програми. Прошу  адміністраторів прокоментувати цей факт і дати  роз"яснення.

Администратор Тарас:

З 1 січня 2011 року набув чинності закон України «Про захист персональних даних» N 2297-VI. Одночасно з 1 січня 2012 року набирає чинності закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних» N 3454-VI. Таким чином, всі власники баз персональних данних (БПД) повинні зареєструвати всі БПД незалежно від форми зберігання.

«Стаття 2 закону «Про захист персональних даних».
Визначення термінів. База персональних  даних - іменована сукупність упорядкованих персональних даних в електронній формі  та/або  у  формі  картотек персональних даних».

Тобто, паперові картотеки, електронні таблиці, бази даних, створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення – все це відноситься до поняття «база персональних даних» та потребує реєстрації у відповідності із законом.

Зі свого боку ми пропонуємо за бажанням скористатися формою заявки про реєстрацію БПД, яка розміщена на сайті Державної служби України з питань захисту персональних даних http://zpd.gov.ua/indexServices.html

Також  на сайті http://zpd.gov.ua ви можете отримати відповіді на інші питання стосовно виконання вищезгаданих законів.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

Go to full version