Програма «КУРС: Школа»

          Комп'ютерна програма «КУРС: Школа» призначена для ведення єдиної бази даних ЗНЗ,  керування шкільними процесами,  розрахунку навантажень вчителів, складання розкладу занять, обліку дітей шкільного віку, автоматичного (натисканням однієї кнопки) складання обов'язкових звітів ЗНЗ-1, 77-РВК та 83-РВК, ведення електронних шкільних журналів.

          Програма «КУРС: Школа» здатна враховувати відомості про інфраструктуру школи (корпуси, поверхи, кабінети, класні кiмнати і т.iн.), адміністрацію, викладацький склад, учнів, їх батьків або опекунів, дисципліни, що читаються (предмети); навчальний план школи, навчальні програми з окремих предметів, відомості про класи, їх кількість, розподіл по змінам; встановлювати розпорядок роботи школи на кожен день, а також протягом тижня, місяця, року. За допомогою програми можна скласти розклад занять - найважливіший документ планування навчального процесу і основний організаційний документ школи, який визначає роботу вчителів та учнiв, адміністрації та всього закладу в цілому і, як наслідок, поліпшується ефективність роботи школи, складаються більш комфортні умови для її плодотворної роботи.

 В системі існує 4 базові сутності, на які вона спирається : класи, предмети, кабінети, люди. Ці сутності представлені на 4 закладках. Кожна закладка має вигляд таблиці с даними.

 

 

src

Ключовими перевагами програми є те, що в ній розширене поняття «Навантаження» і реалізовано керування зв’язком:

Клас(и) – Предмет – Години - Вчитель - Кабінет,

де:

- клас(и) – один клас або вся паралель (цілим класом або підгрупами);

- предмет – конкретний предмет;

- години – години за навчальним планом + години в цей період (семестр або чверть);

- вчитель – вчителя, що спеціалізуються на певному предметі + всі інші вчителя;

- кабінет – список кабінетів, у яких можливо викладати це навантаження, кабінети якi найбільш відповідні до предмета і вчителя + всі інші кабінети.

Після внесення первинних (базових) даних, програма дозволяє одержати вже наближену картину розкладу. Не зважаючи на те, що система дає змогу управляти майже необмеженою кількістю кабінетів, класів, вчителів і т.ін., унікальний алгоритм відразу пропонує вибірку — відсіяне, відфільтроване, максимально наближене до оптимальної кількості кабінетів і вчителів.

Програма підтримує дві мови (українську та російську), розподіляє права та рівні доступу до даних. Надає можливість роботи як одному, так і декільком користувачам з підтримкою персоналізації інтерфейсу. Використовує новітні інтелектуальні методи надання даних.

 

Завантажити програму